Włodi Misiak

Foto

HomeNasz TeamWłodi Misiak

Udostępnij:

Witam wszystkich świrniętych pozytywnie na punkcie lotnictwa. Moja przygoda z fotografią lotniczą rozpoczęła się około 12 lat temu lecz lotnictwem interesowałem się już dużo wcześniej. Aby usłyszeć w Poznaniu dopalacze nie ma problemu 31 Baza Lotnictwa Taktycznego która jest bardzo blisko i bazujące tam F-16 oraz Lotnisko „Ławica” i ciągle latające nad Poznaniem Samoloty Pasażerskie musiały odcisnąć swoje piętno.

Zainteresowanie lotnictwem nasiliło się jeszcze bardziej gdy zobaczyłem pierwszy raz pokaz Grupy Akrobacyjnej „Żelazny” na polach Aeroklubu Poznańskiego. I się zaczęło coraz większa chęć zobaczenia kolejnych samolotów w powietrzu, akrobacji , przelotów spowodował u mnie nasilanie się nałogu bez którego ciężko żyć szczególnie w sezonie zimowym którym wszyscy fani lotnictwa szykują się do kolejnych sezonów pokazowych. Kolejnym krokiem było wstąpienie w szeregi zacnej grupy EPKSSpotters, po tym kroku uzależnienie weszło na zupełnie inny poziom.

Jeśli chodzi o samolot który uważam za najpiękniejszy obiekt latający jest to niezmiennie Saab J 35 Draken samolot który się kocha albo nienawidzi za jego wygląd. Zapraszam serdecznie do obejrzenia moich prac, pozdrawiam wszystkich serdecznie i polecam aby każdy z Was miał okazję usłyszeć dźwięk DOPALACZA !!!

Tu znajdzieszmoje zdjęcia: